spot_img

Zahraniční nabídky práce od MyJobsi

Právě jste dostudovali střední školu a na vysokou vás nepřijali? Máte ukončené vzdělání, ale sehnat práci v oboru v našich končinách je nadlidský úkol? Láká vás poznat jinou kulturu, zemi anebo potřebujete v životě změnu? Právě pro vás je práce v zahraničí jako stvořená. Otevírá nový svět, získáte díky ní nové vzpomínky, zajistí vám finanční nezávislost. Každý totiž ví, že v sousedních zemích je plat v jiných číslech než u nás v České republice.

Pro vyhledávání zahraničních nabídek práce vyzkoušejte pracovní portály od společnosti 123jobs Media,  MyJobsi.pl pro Polsko, MyJobsi.de pro Německo, MyJobsi.at pro Rakousko, MyJobsi.ch pro Švýcarsko nebo MyJobsi.co.uk pro Velkou Británii.

Výhody jsou následující

  • Spoustu peněz, díky kterým si prožijete život, jaký si zasloužíte.
  • Nové obzory, získání zkušeností.
  • Zdokonalíte se v cizí řeči. Jak jinak si rozšířit slovní zásobu než každodenním používáním s rodilými mluvčími.
  • Nesmíme opomenout i skvělé reference a položku na životopise. Zkušenost s prací v zahraničí otevírá nejedny dveře i u nás.
  • Navázání nových kontaktů, přátelství, ze kterých budete moci těžit i v době, kdy se třeba vrátíte podnikat či pracovat do své rodné země.
Portrait of hispanic businesswoman with a file standing in meeting room with colleagues disucssing in background

Na sezonu i na HPP

Jestliže to však má dopadnout podle představ, je zapotřebí si vše předtím zajistit. Můžete jet i tzv. naslepo, ale pokud chcete mít jistotu, že práci seženete, nebudete spát někde pod mostem a výplatu dostanete v řádném termínu, připravte se dopředu. Vyjet naslepo si může dovolit ten, kdo má doporučení známého či v uvedené zemi má někoho blízkého, kdo mu ze začátku pomůže. V opačném případě je lepší řešit vše přes pracovní agenturu.

Pokud byste si měli představit člověka, který jede do jiné země, nejspíš se vám vybaví někdo velmi mladý. Ano, ti většinou ještě nemají žádné závazky a touží po poznání. Často kombinují sezónní práce v zahraničí s jiným druhem práce tady u nás. Nemusíte se však obávat vycestovat ani ve vyšším věku. Pokud máte pro strach uděláno, klidně si zařiďte stáž nebo nové pracovní místo i ve středním věku. Pro některé lidi je to záchrana před stereotypem, jinému se změní životní podmínky a nároky a je nutností vydělávat víc peněz.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti